úvod

Bboy academy vznikla za jediným prostým účelem, kterým je ukázat začínajícím i pokročilým bboys a bgirls správnou a konstruktivní cestu k bboyingu (komerčně známému jako breakdance).

Pod vedením špičky českého bboyingu (viz profily lektorů) se naučíš základní i pokročilou techniku všech elementů tohoto tanečního stylu a získáš tak správný stavební kámen pro svůj další rozvoj.

Naše pravidelné lekce probíhají v nejprestižnějších tanečních studiích v Praze, Berouně a na Kladně. Jsme však flexibilní a cestu známe do všech koutů ČR (viz sekce workshops).

Naším hlavním posláním je podporovat českou bboyingovou scénu. Díky workshops se zahraničními lektory, Wake Up Jams a dalším projektům, které pravidelně organizujeme, se můžeš setkat s téměř celou bboyingovou scénou u nás, zatrénovat si se spoustou kvalitních tanečníků, poslechnout si nejlepší DJs z ČR i ze zahraničí, na vlastní kůži pocítit atmosféru v cyphers (v kolečkách) a dát tak další pozitivní impuls naší bboyingové scéně, která si o to přímo žádá!0 August 04, 2009
bboyacademy.cz | design by wessani